☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Targówek.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Targówek.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to perfekcyjny materiał. Oszałamia w dowolnym względzie – rozpocząwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność i siła są cechami, które przyciągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednak to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej codzienności. Nasza oferta opiera się właśnie o dzisiejsze zastosowanie szkła w odpowiedzi na oczekiwania nowoczesnych Klientów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu opisać w ramach opisującej nas oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego zagospodarowania – każdy znajdzie na nie swój prywatny sposób.


Najpopularniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w powierzchni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Pozwolimy sobie zaznaczyć w tym miejscu, iż stworzona przez nas propozycja to możliwość skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w de facto osiągalnej cenie. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny element powierzchni. Po więcej szczegółów – uprzejmie zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż wszystkie


Szukając intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w kierunku paneli, znanych jako szkło Lacobel. To niezwykle specyficzna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz to pokaźniejszą popularnością.


Nic nadzwyczajnego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • de facto piękne,
  • wysoce wszechstronne,
  • łatwe w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak rozumie się samo przez się są koszmarem niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta stereotypowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, oferując pierwszorzędną jakość i fenomenalną odporność na wszelkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej idealnej oferty zyskują Państwo także szansę wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika produktu. Ponownie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeżeli wyłącznie intryguje Państwa więcej informacji na temat paneli Lacobel.

Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że obecność luster w domu jest znacząca. Jednak nie zawsze można odkryć te nienagannie dostosowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy naprzeciwko takim oczekiwaniom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy radość opisać lustra na zamówienie, które wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, aby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, którego integralną częścią się staną. Mamy nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej sprawie, do czego to de facto serdecznie zachęcamy.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 1

Dane kontaktowe:

F.H.U. K-GLASS
Ul. J. III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o produkty szklane – jesteśmy fachowcami. Nie mogło w następstwie tego zabraknąć w naszej szerokiej ofercie szkła lakierowanego, jakie perfekcyjnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Nasza oferta nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie zdumiewające, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeżeli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie pytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na dowolne wątpliwości.


Pozwolimy sobie jednakże rzucić nieco więcej światła na kwestię powiązaną ze szkłem lakierowanym. Celowo z myślą o Państwa różnorodnych gustach, zapewniamy dostęp do ogromnych możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie.


Zamawiane u nas panele ze szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na kolory znajdujące się w tych paletach, by odnaleźć własnego faworyta. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wtrącić, że proponujemy sprzedaż oraz montaż (w tym wymiar) w/w artykułów – w trosce o pełną satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Konsumenta.


Jeżeli w następstwie tego szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba wyszukiwać dalej. W naszej profesjonalnej ofercie jest wszystko, co niezbędne oraz to w ściśle mówiąc konkurencyjnych cenach.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY