☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Ursynów.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Ursynów.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy wyprodukował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały i tak delikatny jednocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której flagowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Serdecznie zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata!


Szklane ozdoby cieszą się minionymi czasy widocznie większą renomą. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, że nikogo nie powinno dziwić, jak odpowiednio wpasowuje się w każdą aranżację. Od nowomodnego, po sztampowe – wszystkie style przystrajania wnętrz będą cudownym tłem dla tego typu dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne bez zarzutu odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najodpowiedniej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest wobec tego ulubieńcem zarówno dekoratorów mieszkalnych wnętrz, jak oraz posiadaczy domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego wielofunkcyjny charakter, dostosowując go do własnych potrzeb.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej profesjonalnej szerokiej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność przedstawić w należącej do nas ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to albowiem panele szklane, po mistrzowsku nadające się do umieszczenia na ścianie.


To dzisiejsza alternatywa dla klasycznych płytek i wypada przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz jedyny w swoim rodzaju image,
  • szansa spersonalizowania dodatkowych tekstów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z powodów estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno odszukać też w opisującej nas ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe bądź komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Prowadzona przez nas propozycja to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione oferty są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w optymalny sposób poszerzyli naszą ofertę też o inne formy szkła nadającego się do ozdoby mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:7 + 9

Dane kontaktowe:

F.H.U. K-GLASS
Ul. J. III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które nienagannie nadają się do wykorzystania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich obszernym plusem jest fakt, że dajemy Państwu szansę polakierowania szkła odpowiednio na dowolny możliwy odcień.


Tudzież, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezmiernie szanowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co trzeba zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niezwykle przyjemnie móc zademonstrować Państwo plusy tej interesującej opcji.


Stworzona przez nas propozycja – jeszcze więcej do wyboru!


Imponującym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na wymiar. To połączenie zalet powiązanych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się znajdą – jest ściśle mówiąc imponujące. Walory dekoracyjne i praktyczne luster są klarowne, niemniej jednak w tym miejscu chcemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które można bezbłędnie wcielić w każdą szafę i do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Złożoność należącej do nas oferty wyraża się także tym, że nie jedynie sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda strojne, jakkolwiek również oprócz sprzedaży, zapewniamy oraz montaż. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie trzeba się tym troskać – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie i z radością.


Toteż korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, żeby przyjrzeć się opisującej nas bogatej ofercie. Jeśli pojawią się jakieś pomocnicze pytania – jesteśmy do dyspozycji.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY