☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Praga-Południe.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Praga-Południe.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś czarodziejskiego. Urzeka w każdym względzie – rozpocząwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Uwielbiamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, albowiem dają nam poczucie lekkości, czystości i perfekcji. Niemniej jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w prowadzonej przez nas codzienności. Prowadzona przez nas oferta opiera się oczywiście o współczesne wykorzystanie szkła w odpowiedzi na wymagania nowoczesnych Konsumentów.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie chcemy Państwu opisać w ramach opisującej nas oferty jest tego najlepszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego wykorzystania – każdy odnajdzie na nie swój prywatny sposób.


Najatrakcyjniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Godne wyodrębnienia jest to, że decydując się na nasze szkło dekoracyjne, dostają Państwo w atrakcyjnej cenie szansę jego personalizacji. Właściwie nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny detal powierzchni. Jeśli chcą Państwo poznać więcej faktów – służymy pomocą.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli typowe


Poszukując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. Mamy tu do czynienia z ciekawym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się nowoczesnemu światu dekoracji oraz stylu.


Nic ekstrawaganckiego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • w istocie śliczne,
  • bardzo uniwersalne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak rozumie się samo przez się są zmorą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta stereotypowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf zezwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, proponując idealną jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszelkie zabrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama rozkosz! Decydując się na szkło Lacobel z należącej do nas propozycji zyskują Państwo też możliwość wybrania kolorystyki z bogatego wzornika produktu. Tutaj także zachęcamy do kontaktu – jeśli chcą Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra powinny się odnaleźć w każdym domu – jest klarowne. Czasami niemniej jednak nie ma się możliwości odnalezienia tych bez zarzutu dopasowanych w ramach masowo produkowanych propozycji. My wychodzimy naprzeciwko takim oczekiwaniom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy przyjemność przedstawić lustra na zamówienie, jakie wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.

Zatroszczymy się o to, aby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, którego całkowitą częścią się staną. Ufamy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, ażeby skontaktować się z nami i powierzyć wykonanie takich luster – bardzo dobrych pod każdym względem.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 1

Dane kontaktowe:

F.H.U. K-GLASS
Ul. J. III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W szerokiej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy fachowcami w dziedzinie szkła, nie ulega wątpliwości. Nie mogło w następstwie tego zabraknąć w prowadzonej przez nas ofercie szkła lakierowanego, które perfekcyjnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Stworzona przez nas oferta nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie idealne, jeśli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeżeli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszelkie zapytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na dowolne niepewności.


W tym miejscu niemniej jednak zezwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeżeli gra toczy się o szkło lakierowane. Celowo z myślą o Państwa różnorodnych gustach, dajemy dostęp do ogromnych możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie.


Zamawiane u nas panele ze szkła lakierowanego są w stanie uzyskać Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto choć trochę interesował się szczególnością tych palet, zdaje sobie sprawę z tego że są de facto imponujące. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że proponujemy sprzedaż oraz montaż (w tym wymiar) w/w produktów – w trosce o pełną satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Kontrahenta.


Jeżeli w takim razie szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy szukać dalej. W opisującej nas ogromnej ofercie jest wszystko, co potrzebne oraz to w w istocie konkurencyjnych cenach.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY