☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Włochy.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Włochy.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że przeminęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny oraz wytrzymały jednocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej flagowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Uprzejmie zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata!


Szklane dekoracje cieszą się ostatnimi czasy wyraźnie większą renomą. Nic dziwnego, w końcu jest to materiał, który potrafi się bezbłędnie wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza. Od nowomodnego, po standardowe – wszelkie style upiększania mieszkalnych wnętrz będą idealnym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne po mistrzowsku odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najpoprawniej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dopasowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z rozkoszą eksperci, jak i klienci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej idealnej ogromnej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność opisać w naszej profesjonalnej ofercie. Być może Państwo spotkali już w pewnych sytuacjach tą szklaną formę, nie mając o tym zielonego pojęcia. Są to albowiem panele szklane, nienagannie nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy więc do czynienia z alternatywą, która powoli odsyła do lamusa tradycyjną glazurę – oraz należy przyznać, że robi to w sposób ogromnie wygodny, i jakże designerski!


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz jedyny w swoim rodzaju design,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych tekstów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel przede wszystkim z powodów estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które można odkryć także w naszej profesjonalnej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe lub ewentualnie komercyjne wnętrza.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 0

Dane kontaktowe:

F.H.U. K-GLASS
Ul. J. III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Stworzona przez nas oferta to jednakże jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione propozycje są nie lada interesujące, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w maksymalny sposób poszerzyli opisującą nas propozycję również o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie idealnie nadają się do wykorzystania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Najogromniejszy plus tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno uzyskać nieomalże dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Natomiast, jeśli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezmiernie szanowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co wypada zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niezwykle przyjemnie móc pokazać Państwo zalety tej interesującej opcji.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Prowadzona przez nas oferta – jeszcze więcej do wyboru!


Perfekcyjnym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zamówienie. Żaden inny detal wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, połączonych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne oraz praktyczne luster są wyraziste, jednakże w tym miejscu pragniemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno bezbłędnie wkomponować w każdą szafę i do jakiejkolwiek toalety.


Złożoność naszej klarownej propozycji wyraża się również tym, że nie jedynie sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda ozdobne, jednakowoż także oprócz sprzedaży, zapewniamy oraz montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie należy się tym troskać – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie oraz z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z naszej profesjonalnej propozycji. Jeśli pojawią się jakieś akcesoryjne zapytania – jesteśmy do dyspozycji.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY