☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Wawer.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Wawer.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że minęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny i wytrzymały równocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej flagowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Uprzejmie zapraszamy do naszego szklanego świata!


Szklane dekoracje cieszą się minionymi czasy ewidentnie większą popularnością. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, że nikogo nie powinno zdumiewać, jak odpowiednio wpasowuje się w każdą aranżację. Od nowomodnego, po stereotypowe – wszystkie style dekorowania wnętrz mieszkalnych będą doskonałym tłem dla tego typu ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne idealnie odnajdą się w każdym wnętrzu – jednak najpoprawniej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w takim razie ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz mieszkalnych, jak oraz posiadaczy domów – wszyscy w swoisty sposób wykorzystują jego uniwersalny charakter, przystosowując go do własnych potrzeb.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej profesjonalnej szerokiej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność przedstawić w naszej klarownej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to albowiem panele szklane, doskonale nadające się do ulokowania na ścianie.


To nowoczesna alternatywa dla klasycznych płytek i trzeba przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz unikalny image,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych tekstów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel przede wszystkim z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można znaleźć też w naszej klarownej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę urządzając domowe lub komercyjne wnętrza mieszkania.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:7 + 1

Dane kontaktowe:

F.H.U. K-GLASS
Ul. J. III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Stworzona przez nas oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione oferty są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w perfekcyjny sposób poszerzyli należącą do nas ofertę też o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które bezbłędnie nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich rozległym atutem jest fakt, że zapewniamy Państwu możliwość polakierowania szkła odpowiednio na dowolny możliwy kolor.


Tudzież, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezmiernie doceniane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co należy zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam bardzo przyjemnie móc pokazać Państwo plusy tej interesującej opcji.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Stworzona przez nas propozycja – jeszcze więcej do wyboru!


Świetnym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na zamówienie. To połączenie zalet połączonych z optycznym powiększeniem przestrzeni,w jakim się znajdą – jest w zasadzie imponujące. Walory dekoracyjne i rzeczowe luster są dosadne, jednak w tym miejscu chcemy doliczyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno perfekcyjnie wkomponować w jakąkolwiek szafę oraz do jakiejkolwiek toalety.


Złożoność naszej profesjonalnej oferty wyraża się również tym, że nie tylko sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda ozdobne, lecz również prócz sprzedaży, gwarantujemy oraz montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednak zamawiając je u nas nie trzeba się tym troskać – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) fachowo i z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z prowadzonej przez nas oferty. W razie dodatkowych pytań – służymy pomocą.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY