☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Wola.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Wola.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś magicznego. Fascynuje w dowolnym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność i siła są cechami, które pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej normalności. Mamy przyjemność opisać Państwu propozycję, jakiej istotą jest oczywiście nowoczesny sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi oczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu zaprezentować w ramach opisującej nas oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego wyeksploatowania – każdy znajdzie na nie swój osobisty sposób.


Najpopularniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Warte wyodrębnienia jest to, że decydując się na nasze szkło dekoracyjne, dostają Państwo w atrakcyjnej cenie szansę jego personalizacji. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony detal przestrzeni. Po znacznie więcej szczegółów – gorąco zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż tradycyjne


Poszukując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. To bardzo charakterystyczna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz to znacznie większą popularnością.


Nic dziwacznego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • niezmiernie estetyczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie posiada fug – a te, jak wiadomo są marą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta standardowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując perfekcyjną jakość oraz fenomenalną odporność na wszelkie zabrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama uciecha! Decydując się na szkło Lacobel z naszej klarownej oferty zyskują Państwo też możliwość wybrania kolorystyki z bogatego wzornika towaru. Tutaj także zachęcamy do kontaktu – jeśli chcą Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, iż lustra muszą się znaleźć w każdym domu – jest dosadne. Jednak nie zawsze wolno znaleźć te do perfekcji dopasowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy vis-a-vis takim wymaganiom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na indywidualne zlecenie, które Państwo proponujemy to artykuły:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne oraz odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, aby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, jakiego ogólną częścią się staną. Ufamy, że zachęciliśmy Państwa do tego, ażeby skontaktować się z nami i zlecić wykonanie takich luster – doskonałych pod każdym względem.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 4

Dane kontaktowe:

F.H.U. K-GLASS
Ul. J. III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W szerokiej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy ekspertami w dyscyplinie szkła, nie ulega wątpliwości. Nie mogło więc zabraknąć w opisującej nas ogromnej ofercie szkła lakierowanego, które doskonale się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Prowadzona przez nas oferta nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie świetne, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udostępnimy Państwu znacznie więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, intencją świetnego stosowności opcji do preferencji.


Zezwolimy sobie jednakże rzucić nieco więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Umyślnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, zapewniamy dostęp do gigantycznych możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie.


Zamawiane u nas panele ze szkła lakierowanego mogą uzyskać Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na odcienie znajdujące się w tych paletach, by odszukać własnego faworyta. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wtrącić, że proponujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w artykułów – w trosce o pełną satysfakcję każdego naszego Kontrahenta.


Jeśli w takim razie szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba poszukiwać dalej. Stworzona przez nas oferta zawiera wszystko, co optymalne w tym temacie – co więcej w cenach, na jakie każdy może sobie zezwolić.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY