☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Mokotów.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Mokotów.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że upłynęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny oraz wytrzymały jednocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a oferta, jakiej reprezentacyjnym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Gorąco zapraszamy do naszego szklanego świata!


Szklane ozdoby cieszą się minionymi czasy ewidentnie większą popularnością. Nic wątpliwego, w ostateczności jest to materiał, który umie się idealnie wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza mieszkania. Od nowomodnego, po sztampowe – wszelkie style ozdabiania mieszkalnych wnętrz będą imponującym tłem dla tego typu dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne perfekcyjnie odnajdą się w każdym wnętrzu – jednakże najlepiej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w następstwie tego ulubieńcem zarówno dekoratorów mieszkalnych wnętrz, jak oraz właścicieli domów – wszyscy w charakterystyczny sposób wykorzystują jego wielozadaniowy charakter, dostosowując go do własnych potrzeb.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej idealnej szerokiej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność zaprezentować w naszej profesjonalnej ogromnej ofercie. Być może Państwo spotkali już czasem tą szklaną formę, nie mając o tym pojęcia. Są to bo panele szklane, bezbłędnie nadające się do ulokowania na ścianie.


To dzisiejsza alternatywa dla klasycznych płytek i wypada przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • dopracowany i unikatowy image,
  • możliwość spersonalizowania własnych nadruków na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel zwłaszcza z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno odnaleźć także w prowadzonej przez nas ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę aranżując domowe lub ewentualnie komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Nasza oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w perfekcyjny sposób poszerzyli należącą do nas propozycję także o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:1 + 5

Dane kontaktowe:

F.H.U. K-GLASS
Ul. J. III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które nienagannie nadają się do dyspozycji w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich ogromnym atutem jest fakt, że zapewniamy Państwu szansę polakierowania szkła odpowiednio na dowolny możliwy odcień.


Jednakowoż, jeśli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niesłychanie respektowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszystkich zaletach tego współczesnego rozwiązania.


Mamy jeszcze wiele do zaoferowania!


Świetnym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na zamówienie. To połączenie zalet związanych z optycznym powiększeniem przestrzeni,w jakim się znajdą – jest ściśle mówiąc imponujące. Walory dekoracyjne oraz praktyczne luster są dobitne, jednak w tym miejscu chcemy dorzucić, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno idealnie wkomponować w każdą szafę i do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość naszej klarownej oferty wyraża się także tym, że nie wyłącznie sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda strojne, ale także prócz sprzedaży, gwarantujemy oraz montaż. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednakże zamawiając je u nas nie trzeba się tym martwić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) fachowo i z radością.


Wobec tego korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, żeby przyjrzeć się naszej klarownej bogatej szerokiej ofercie. W razie akcesoryjnych pytań – służymy pomocą.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY