☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Wilanów.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Wilanów.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to perfekcyjny materiał. Już sam sposób, to właśnie dzięki jakiemu powstaje jest bardzo fascynujący. To lekkość, transparentność oraz siła są cechami, które pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Niemniej jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej normalności. Mamy radość przedstawić Państwu propozycję, której istotą jest właśnie dzisiejszy sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które chcemy Państwu przedstawić w ramach naszej idealnej oferty jest tego najlepszym dowodem. Można je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z osobistymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Warte podkreślenia jest to, że decydując się na nasze szkło ozdobne, otrzymują Państwo w interesującej cenie możliwość jego personalizacji. Odpowiednio nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny element powierzchni. Jeżeli pragną Państwo zaznajomić znacznie więcej faktów – służymy pomocą.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż tradycyjne


Wypatrując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. To nadzwyczaj charakterystyczna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz znacznie większą popularnością.


Nic podejrzanego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • bardzo estetyczne,
  • niezmiernie uniwersalne,
  • bezproblemowe w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak rozumie się samo przez się są zmorą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta szablonowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując renomowaną jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszelkie zabrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama uciecha! Decydując się na szkło Lacobel z opisującej nas propozycji zyskują Państwo też możliwość wybrania kolorystyki z bogatego wzornika towaru. Tu również zachęcamy do kontaktu – jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 6

Dane kontaktowe:

F.H.U. K-GLASS
Ul. J. III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na wymiar i na zawsze!


To, iż lustra powinny się odnaleźć w każdym mieszkaniu – jest klarowne. Jednakże nie zawsze wolno odnaleźć te bezbłędnie dopasowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy naprzeciwko takim potrzebom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na indywidualne zlecenie, które Państwo oferujemy to produkty:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.

Zatroszczymy się o to, by zdawały się być jednością z miejscem/elementem, którego całkowitą częścią się staną. Ufamy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, by skontaktować się z nami i powierzyć wykonanie takich luster – najlepszych pod każdym względem.


W szerokiej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o artykuły szklane – jesteśmy ekspertami. Nie mogło w związku z tym zabraknąć w naszej profesjonalnej ogromnej ofercie szkła lakierowanego, jakie do perfekcji się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Stworzona przez nas oferta nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie znamienite, jeśli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeśli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszelkie zapytania w związku z tymi propozycjami, nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek niepewności.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

W tym miejscu jednakże pozwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeśli gra toczy się o szkło lakierowane. Specjalnie z myślą o Państwa różnych gustach, zapewniamy dostęp do znacznych możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie.


Zamawiane u nas panele ze szkła lakierowanego są w stanie uzyskać Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

Każdy, kto choć trochę intrygował się szczególnością tych palet, zdaje sobie sprawę z tego że są w gruncie rzeczy imponujące. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że proponujemy sprzedaż i montaż (w tym wymiar) w/w towarów – w trosce o pełną satysfakcję każdego naszego Konsumenta.


Jeśli w związku z tym szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy szukać dalej. W naszej idealnej ofercie będzie wszystko, co wymagane oraz to w w gruncie rzeczy konkurencyjnych cenach.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY