☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Praga-Północ.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Praga-Północ.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś nadprzyrodzonego. Olśniewa w każdym względzie – rozpocząwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność oraz siła są cechami, jakie pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Mimo to to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej profesjonalnej normalności. Mamy przyjemność opisać Państwu propozycję, jakiej istotą jest oczywiście współczesny sposób dyspozycji szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu zaprezentować w ramach naszej profesjonalnej oferty jest tego najlepszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego wykorzystania – każdy odnajdzie na nie swój osobisty sposób.


Najatrakcyjniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych typu szafa. Zezwolimy sobie uwydatnić w tym miejscu, iż stworzona przez nas oferta to możliwość skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła dekoracyjnego w ściśle mówiąc przekonującej cenie. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony detal powierzchni. Jeżeli pragną Państwo zaznajomić więcej faktów – służymy pomocą.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli typowe


Szukając intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w kierunku paneli, kultowych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z interesującym wykorzystaniem właściwości szkła, które spodobało się dzisiejszemu światu dekoracji i stylu.


Nic nadzwyczajnego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • niesłychanie estetyczne,
  • bardzo uniwersalne,
  • łatwe w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak rozumie się samo przez się są marą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta tradycyjnymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, proponując renomowaną jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszystkie pobrudzenia. Można nawet stwierdzić, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z opisującej nas oferty zyskują Państwo również szansę wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika artykułu. Ponownie, gorąco zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeżeli jedynie intryguje Państwa znacznie więcej informacji na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest ważna. Od czasu do czasu jednakże nie ma się możliwości znalezienia tych idealnie dopasowanych w ramach masowo wytwarzanych propozycji. My wychodzimy naprzeciw takim wymaganiom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:8 + 5

Dane kontaktowe:

F.H.U. K-GLASS
Ul. J. III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na zamówienie, jakie Państwo proponujemy to towary:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.

Zatroszczymy się o to, by zdawały się być jednością z miejscem/elementem, którego ogólną częścią się staną. Mamy nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to naprawdę serdecznie zachęcamy.


W ogromnej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy profesjonalistami w dyscyplinie szkła, nie ulega niepewności. Nie mogło w następstwie tego zabraknąć w opisującej nas ofercie szkła lakierowanego, jakie po mistrzowsku się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Prowadzona przez nas oferta nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie świetne, jeśli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udostępnimy Państwu więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, zamiarem świetnego dopasowania opcji do preferencji.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę


  • ral,
  • ica,
  • ncs.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY