☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Rembertów.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Rembertów.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś czarodziejskiego. Już sam sposób, to naturalnie dzięki jakiemu powstaje jest niezwykle atrakcyjny. To lekkość, transparentność oraz siła są cechami, które pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Mimo to to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w należącej do nas powszedniości. Mamy radość przedstawić Państwu ofertę, jakiej istotą jest właśnie nowoczesny sposób dyspozycji szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu opisać w ramach opisującej nas oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego zagospodarowania – każdy odnajdzie na nie swój prywatny sposób.


Najatrakcyjniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w powierzchni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych typu szafa. Zezwolimy sobie uwydatnić w tym miejscu, że stworzona przez nas oferta to możliwość skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w właściwie osiągalnej cenie. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony szczegół przestrzeni. Po znacznie więcej szczegółów – gorąco zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż tradycyjne


Szukając intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. Mamy tu do czynienia z interesującym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się dzisiejszemu światu dekoracji oraz stylu.


Nic nadzwyczajnego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • bardzo estetyczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • łatwe w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak rozumie się samo przez się są marą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta szablonowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, proponując zachwycającą jakość i fenomenalną odporność na wszystkie zabrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej klarownej oferty zyskują Państwo też szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika artykułu. Tutaj też zachęcamy do kontaktu – jeśli pragną Państwo dowiedzieć się więcej.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:10 + 2

Dane kontaktowe:

F.H.U. K-GLASS
Ul. J. III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra muszą się odnaleźć w każdym mieszkaniu – jest klarowne. Nieraz jednakże nie ma się możliwości znalezienia tych perfekcyjnie dopasowanych w ramach masowo fabrykowanych propozycji. My wychodzimy naprzeciwko takim potrzebom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na indywidualne zlecenie, jakie Państwo proponujemy to artykuły:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.

Zadbamy o to, by zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, jakiego ogólną częścią się staną. Ufamy, że zachęciliśmy Państwa do tego, żeby skontaktować się z nami oraz zlecić wykonanie takich luster – bardzo dobrych pod każdym względem.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

W ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie szkła, nie ulega niepewności. Nie mogło w związku z tym zabraknąć w opisującej nas ogromnej ofercie szkła lakierowanego, które nienagannie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Stworzona przez nas oferta nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie rewelacyjne, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udostępnimy Państwu więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, intencją wspaniałego stosowności opcji do preferencji.


W tym miejscu jednakże pozwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeżeli gra toczy się o szkło lakierowane. Celowo z myślą o Państwa rozmaitych gustach, dajemy dostęp do dużych możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie.


Zamawiane u nas panele ze szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

Każdy, kto choć odrobinę intrygował się swoistością tych palet, wie że są de facto imponujące. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że oferujemy sprzedaż oraz montaż (w tym pomiar) w/w towarów – w trosce o pełną satysfakcję każdego naszego Kontrahenta.


Jeśli w następstwie tego szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy poszukiwać dalej. Nasza idealna oferta obejmuje wszystko, co perfekcyjne w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na jakie każdy może sobie pozwolić.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY