☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Śródmieście.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Śródmieście.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to perfekcyjny surowiec. Już sam sposób, to naturalnie dzięki jakiemu powstaje jest nadzwyczaj intrygujący. Lubimy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bowiem dają nam poczucie lekkości, czystości oraz perfekcji. Jednak to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej normalności. Nasza oferta opiera się oczywiście o współczesne zastosowanie szkła w odpowiedzi na wymagania współczesnych Kontrahentów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie pragniemy Państwu zaprezentować w ramach prowadzonej przez nas oferty jest tego najlepszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego wykorzystania – każdy odnajdzie na nie swój prywatny sposób.


Najatrakcyjniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych typu szafa. Zezwolimy sobie uwydatnić w tym miejscu, że nasza idealna oferta to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła dekoracyjnego w w zasadzie przekonującej cenie. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny szczegół powierzchni. Po znacznie więcej szczegółów – uprzejmie zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż tradycyjne


Poszukując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z atrakcyjnym wykorzystaniem właściwości szkła, które spodobało się dzisiejszemu światu dekoracji i stylu.


Nic dziwacznego – w końcu szkło Lacobel jest:

  •  de facto ładne,
  • wysoce wszechstronne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie posiada fug – a te, jak wiadomo są marą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta schematycznymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf zezwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, proponując zdumiewającą jakość i fenomenalną odporność na wszelkie pobrudzenia. Można nawet ogłosić, że ich doprowadzenie do czystości to dosłownie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej propozycji zyskują Państwo też szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika produktu. Tutaj również zachęcamy do kontaktu – jeżeli pragną Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.

Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra muszą się odszukać w każdym mieszkaniu – jest oczywiste. Niekiedy niemniej jednak nie ma się możliwości znalezienia tych po mistrzowsku dopasowanych w ramach masowo fabrykowanych propozycji. My wychodzimy naprzeciw takim wymaganiom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na indywidualne zamówienie, jakie Państwo oferujemy to towary:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.

Zatroszczymy się o to, aby zdawały się być jednością z miejscem/elementem, jakiego całkowitą częścią się staną. Mamy nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej sprawie, do czego to w samej rzeczy serdecznie zachęcamy.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:3 + 7

Dane kontaktowe:

F.H.U. K-GLASS
Ul. J. III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o produkty szklane – jesteśmy fachowcami. Nie mogło w następstwie tego zabraknąć w naszej idealnej szerokiej ofercie szkła lakierowanego, które doskonale się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Nasza idealna oferta nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie pierwszorzędne, jeśli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udostępnimy Państwu więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, celem świetnego stosowności opcji do preferencji.


Zezwolimy sobie jednakże rzucić trochę więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Umyślnie z myślą o Państwa różnych gustach, dajemy dostęp do rozległych możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie.


Zamawiane u nas panele ze szkła lakierowanego są w stanie uzyskać Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na kolory znajdujące się w tych paletach, by odnaleźć własnego faworyta. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że oferujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w towarów – w trosce o kompletną satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Klienta.


Jeżeli wobec tego szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba wyszukiwać dalej. Prowadzona przez nas propozycja obejmuje wszystko, co bardzo dobre w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na jakie każdy ma okazję sobie zezwolić.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY